Projekts

Kvartāls tiek veidots ap vēsturisko Preses nama ēku, kurā reiz mājoja daudzi Latvijas preses izdevēji, un tā mērķis ir kļūt par būtisku daļu no jaunās — nākotnes Rīgas. Kvartālā taps moderns ilgtspējīgs biznesa centrs, daudzfunkcionāls atpūtas, sporta, izklaides un kultūras centrs, viesnīca un virkne publiskās telpas risinājumu, kas organiski vienā mezglā savīs Zināšanu jūdzi, apkārtējos dzīvojamos rajonus un pašu pilsētu. Citiem vārdiem — top Rīgas  centrālais darījumu centrs.

5.8 ha
zemes platība
26 000 m2
biznesa centrs
5 stāvu
multifunkcionāls centrs
1 000
autostāvvietas
5 000 m2
futbola laukums uz jumta
2023 Q2
projekts kļūst par realitāti!

Projekts

Izvēloties A klases biroju Preses Nama Kvartālā, jūs izvēlaties vairāk nekā biroju. Blakus esošais multifunkcionālais centrs piedāvā ēdināšanas zonu ar vairākiem restorāniem, jumta kafejnīcu, kur ieturēt pusdienas vai iegādāties kafiju, veikalus, fitnesa centru, sporta laukumus un citas iespējas lieliskai brīvā laika pavadīšanai. Darbiniekiem, viesiem un biznesa partneriem ir unikāla iespēja pastaigāties pa multifunkcionālā centra jumtu, lai izbaudītu svaigu gaisu un baudītu vienu no labākajiem skatiem uz Daugavu un Rīgas vecpilsētu.

Projekts

Neatkarīgi no tā, vai esat veiksmīgs jaunuzņēmums, strauji augošs uzņēmums vai talantīgs pašnodarbinātais, attīstiet savu darbību modernā vidē! Jaunais Biznesa centrs būs 120 metru gara un 50 metru augsta stiklota 11 stāvu ēka, kas piedāvās A klases birojus. Tiem varēs piekļūt visu diennakti septiņas dienas nedēļā.

A klases
biroji
Energoefektīva
ēka
BREEAM
vērtējums — izcili
26 000 m2
biroju telpas
2 500
darbvietas

Bizness

Dizainu radīja Dānijas vadošie arhitekti ARROW

Samazinātais nesošo konstrukciju daudzums stāvu plānos īrniekiem ļaus tās ērti pielāgot savām vajadzībām. Atvērta tipa stāvu plānojums, individuāla apdare, izcils dabiskais apgaismojums ikvienā darbvietā un pilnīgi pielāgojama klimata kontroles sistēma — tas viss komplektā ar elpu aizraujošu skatu, labiekārtotu vidi un videi draudzīgiem ilgtspējīgiem risinājumiem ērtā atrašanās vietā.

 

Bizness

Daudzfunkcionālā centra pirmajā stāvā varēs nomāt tirdzniecības telpas  7 500 m² platībā, savukārt uz ēkas jumta būs labiekārtota apzaļumota vide aktīva dzīvesveida cienītājiem. Publiskā ārtelpa veidota tā, lai kvalitatīvas atpūtas iespējas būtu pieejamas jebkurā diennakts laikā.

1 000 m2
ēdināšanas zona
1 500 m2
pārtikas veikals
7 500 m2
sporta zona uz jumta
1 750 m2
labsajūtas zona
1 000 m2
veselības aprūpes zona
750 m2
dažādi pakalpojumi
500 m2
velo novietnes

Atpūta

Dizainu radīja Latvijas vadošie arhitekti ARHIS Arhitekti

Ēkai ir Baltijā unikāls jumta risinājums — uz tā atradīsies daudzfunkcionāla sporta zona un Baltijā pirmais jumta futbola laukums. Darbinieki un apmeklētāji varēs izmantot skrejceliņus un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Turklāt ikdienas rutīnas dažādošanai ēkā būs pieejama ēdināšanas zona ar 300 vietām, iepirkšanās vietas un fitnesa centrs.

 

Atpūta

Metapilsētas sirdī slejas vēsturiskā 22 stāvus augstā Preses nama ēka — modernās arhitektūras pērle, kuru projektējis arhitekts Jānis Vilciņš. Astoņdesmito gadu beigās un deviņdesmito gadu sākumā tā bija simbols preses brīvībai un latviešu žurnālistu un redaktoru centieniem runāt atklāti drukātajā presē.

18 500 m2
kopējā viesnīcas platība
305
apartamenti
4*
viesnīca
1 750 m2
atpūtas zona

Viesu uzņemšana

Dizainu radīja Vācijas vadošie arhitektiKSP Jürgen Engel Architekten

Pilnībā respektējot un saglabājot ēkas nozīmīgo vēsturisko mantojumu, tā tiks renovēta un kļūs par četrzvaigžņu Holiday Inn viesnīcu ar 305 istabiņām. Viesiem būs iespēja ne tikai sajust ēkas vēsturisko auru, bet arī baudīt elpu aizraujošu panorāmas skatu uz Daugavu un Vecrīgu. Kvartāla restorāni un kafejnīcas būs lieliska vieta romantiskām vakariņām vai laika pavadīšanai kopā ar kolēģiem. Turklāt viesnīca atrodas tikai 8 km attālumā no starptautiskās lidostas “Rīga”.

 

Viesu uzņemšana