Nākotnes
Rīga

ADRESE:
Balasta dambis 2
LV-1048
Rīga
Esat nokļuvuši vietā, kas top par
Baltijas mēroga darījumu centru
Iztēlojieties sevi pilsētvidē, kas atrodas upes krastā un kurā pieejams viss nepieciešamais, lai justos ērti un patīkami. Vietā, kur uz modernisma pamatiem šodien dzimst mūsdienīga arhitektūra, savos vaibstos iegūstot stiklotu daudzstāvu ēku, kuras estētiskā vērtība apvienota ar tehnoloģisko attīstību, inovācijām un plašu futbola laukumu uz ēkas jumta. Vietā, kas pilnībā iemieso metapilsētas jēdzienu. Esiet sveicināti Preses Nama Kvartālā — Rīgas jaunajā darījumu centrā!
Lasīt vairāk
5,8 ha
projekta platība
26 000 m2
biznesa centrs
7 500 m2
tirdzniecības zona
1000
autostāvvietas
27
elektrouzlādes stacijas
305
apartamenti
2025 Q1
projekts kļūst par realitāti!
Ielādēt vairāk
Holiday Inn viesnīca
Futbola laukums un multifunkcionālais laukums uz jumta
11 stāvu ofisa ēka
Multifunkcionālais centrs
Autostāvvietas
Holiday Inn viesnīca
Futbola laukums un multifunkcionālais laukums uz jumta
11 stāvu ofisa ēka
Multifunkcionālais centrs
Autostāvvietas

Unikāla vieta

Tikai dažu minūšu attālumā no Vecrīgas, likteņupes Daugavas krastā, šī vieta ir apvīta ar vēsturisku auru. Agrāk šī vieta bija preses centrs ar Preses namu kā runas brīvības simbolu 80. gadu beigās un 90. gadu sākumā.

Ilgtspējīga nākotne

Vieta tiek attīstīta, ievērojot modernas būvniecības principus — top energoefektīvas un videi draudzīgas ēkas, kas atbilst pasaulē plaši izmantotā BREEAM sertifikāta vērtējumam “izcili”, turklāt ar īpaši zemu enerģijas patēriņu. Nākotnē šī vieta būs ne tikai skaista, bet arī vieda!

Metapilsēta

Sekojot labākajai nozares praksei un jaunākajām tendencēm pilsētplānošanā, projekts piedāvā biroja telpas, kopstrādes zonas, ērtu un plašu stāvlaukumu, tirdzniecības un komercplatību, atpūtas un sporta zonas, apzaļumotas terases, pastaigu vietas un pat futbola laukumu uz ēkas jumta.

Zināšanu jūdze

Atrodoties vienā apkaimē ar valsts lielākajām augstskolām, jaunais kvartāls kļūs par centru talantam, uzņēmējdarbībai un modernas nākotnes vīzijai! Vieta iegūs zināšanu, svaigu un iedvesmojošu ideju gaisotni, ļaujot augt un attīstīties jauniem prātiem, kas ir gatavi mainīt pasauli un veidot pilsētas jauno ēru.

A klases biroji

Kvartālā būs 11 stāvu augsts Biznesa centrs ar atvērta tipa stāvu plānojumu, panorāmas skatu, izcilu dabīgo apgaismojumu visās darbvietās un individuāli pielāgojamu klimata kontroli.
Skatīt video
15 minūtes līdz RIX
Ērti pieejams sabiedriskais transports
Vecrīgas sirds pastaigas attālumā
10 minūtes līdz Rīgas Centrālajai stacijai
Preses Nama Kvartāls
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Rīgas Tehniskā universitāte
Rīgas Stradiņa universitāte
Latvijas Universitāte
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Rīgas brīvosta
Rīgas Centrālā stacija