Piedāvājums

Lai gan Preses Nama Kvartāla centrālā ass ir biznesa centrs, tā ir pilnīga vide, kurā uzņēmējdarbība saplūst ar urbānās vides ritmu. Nomājot telpas Preses Nama Kvartāla biznesa centrā, uzņēmumam pieejama dinamiska infrastruktūra, biroju telpas, kas atvērtas 24/7, atpūtas un iepirkšanās zonas, kā arī viesnīcas pakalpojumi. Pateicoties veiksmīgi risinātam atvērta tipa stāvu plānojumam, biznesa centrs ir piemērots dažādu lielumu un nozaru uzņēmumiem. Tie veido kvartālu par tikšanās vietu, kas izstaro dinamiskas izaugsmes un brīvības auru.

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts

Katrā stāvā ir pieejami 2400 m² atvērta tipa biroju telpu, kurās var uzņemt līdz pat astoņiem nomniekiem.

Biznesa centra pirmajā stāvā ir 2000 m² plaša kopstrādes vide, divas galvenās ieejas, kas ved uz plašu ēdināšanas zonu, astoņi lifti, divas kāpņutelpas un informācijas centrs ar uzgaidāmo zonu.

Centra piekto stāvu apvij 860 m² liela terase, no kuras paveras elpu aizraujošs panorāmas skats uz Rīgas brīvostu un Vecrīgu. Turpat blakus biznesa centram atrodas multifunkcionāls centrs ar futbola laukumu uz tā jumta.

Biznesa centra darbiniekiem un apmeklētājiem ir pieejamas vairāk nekā 1000 ilgtermiņa un 80 īstermiņa autostāvvietas, 27 elektroauto uzlādes stacijas un 300 velo novietnes, kas atrodas pie blakus esošā multifunkcionālā centra.

Izvēlies
nākotni!

Preses Nama Kvartāla Biznesa centrs ļaus pilnībā mainīt darbdienas ritmu. Papildus funkcionālai darba videi centra piektajā stāvā būs pieejama kopēja terase ar lielisku skatu uz Daugavu un Vecrīgu. Tur varēs ieelpot spirdzinošu gaisu darbdienas pārtraukumos vai doties nelielā pēcpusdienas pastaigā.

Uz daudzfunkcionālā centra jumta visiem Preses Nama Kvartāla apmeklētājiem būs pieejams sporta inventārs un futbola laukums. Turpat kafejnīcā varēs iegādāties dzērienus un uzkodas. Preses nama kvartālā būs telpas moderniem birojiem, atpūtas un sporta iespējas, dabas tuvums un ilgtspējīga vide – viss, lai ēkas lietotāji labi justos un veiksmīgi realizētu savas biznesa idejas.

Nākotnes birojs ir vieta, kurā labi sabalansēts darbs, atpūta, sports un vide, kur ģenerēt un attīstīt idejas.

Atvērts
plānojums

Iekārtojiet biroja telpas atbilstoši savām prasībām — nesošās konstrukcijas ir izvietotas ēkas perimetrā, tāpēc īrnieki telpas var brīvi pielāgot savām vajadzībām. Daudzfunkcionālās ēkas terasi varēs izmantot atelpas brīdim, lai nomierinātu prātu, atgūtu spēkus un rastu jaunu enerģiju nākamajam darba cēlienam.

Pateicoties Biznesa centra ēkas logiem ar trīskāršu stiklojumu un dubultfasādei, ēka ir energoefektīva, nezaudējot siltumu ziemas mēnešos un neuzkarstot vasarā, kā arī ēkā nav dzirdams satiksmes troksnis. Klimatu biroja telpās var pilnībā pielāgot īrnieku vajadzībām, iestatot vēlamo temperatūru un regulējot gaisa mitruma līmeni. Turklāt, pateicoties CO2 sensoriem, ventilatori tiek automātiski regulēti, lai nodrošinātu augstu gaisa kvalitāti.

360° tūre

1.
stāvs
Plašas 2 000 m² kopstrādes telpas
2.-11.
stāvs
Atvēta tipa ofisu telpas ar līdz pat 8 nomniekiem katrā stāvā
5.
stāvs
860 m² liela terase ar lielisku skatu

Bizness

Dizainu radīja Dānijas vadošie arhitekti: Arrow
26 000 m2
biznesa centrs
11
stāvi
200 m2 - 2 400 m2
min./max. m2
Lasīt vairāk
Preses Nama Kvartāls
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Rīgas Tehniskā universitāte
Rīgas Stradiņa universitāte
Latvijas Universitāte
Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA
Rīgas brīvosta
Rīgas Centrālā stacija